O FIRMIE
Slider

BCP Sp. z o.o. jest dystrybutorem profesjonalnego sprzętu audio i wideo. Sprzedajemy zarówno pojedyncze urządzenia jak i zintegrowane zestawy. Zawsze fachowo doradzimy i służymy radą. Zadowolenie naszych klientów wśród, których znajdują się największe telewizje w kraju, studia produkcyjne i postprodukcyjne oraz inne cenione instytucje jest poświadczeniem wysokiej jakości usług, jakie oferujemy. Firma BCP Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2000 roku.

Okres ten poświęciliśmy na dokładne poznanie potrzeb rynku audiowizualnego w Polsce. Możemy poszczycić się wieloma nagrodami i osiągnięciami, które są naszą dumą, a także świadectwem naszego wkładu w rozwój rodzimego przemysłu TV. Na naszej stronie pragniemy przedstawić wizytówki firm , których jesteśmy przedstawicielstwem w Polsce bądź z którymi współpracujemy, oferując produkty. Naszą ambicją jest udostępnić Państwu aktualną informację o ofercie handlowej, promocjach oraz zapowiedzi nowych produktów i usług.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

nagroda

NASZE MARKI

Logo_menu_140px.pngOsprey_menu.pngaxon.pngcartoni_menu_140x35.pngddp_menu_logo_140x130.pngdecimator_design_menu_logo.pngkramer_logo_140x27.jpglowel_menu_140x35.pngmog_logo_menu.pngprismlogo_tx_small.pngprodys_menu140x35.pngutah_logo_menu.pngvector_3_menu_logo.png